Dlaczego warto pracować bezpośrednio z tłumaczami

Tłumaczenia konferencyjne

Współpracując z nami, otrzymacie Państwo bezpośredni kontakt z tłumaczami, którzy będą pracować podczas Państwa konferencji lub warsztatów.

Dzięki temu komunikacja między nami odbywa się bezpośrednio, jest znacznie łatwiejsza i szybsza niż przekazywanie informacji agencji, która pośredniczy w kontakcie z tłumaczami.

Wiecie Państwo najlepiej, jako organizatorzy konferencji czy warsztatów, jakie są Wasze potrzeby, a my - jako zespół tłumaczy - wiemy dokładnie, jak wywiązać się ze swojego zadania profesjonalnie i terminowo przeprowadzić tłumaczenia konferencyjne.

Bezpośrednia komunikacja daje pewność, że dobrze się zrozumiemy, uzyskamy niezbędne wyjaśnienia, a informacje i materiały trafią do nas na czas. Jesteśmy zgranym zespołem złożonym z osób, które wielokrotnie pracowały ze sobą w różnych okolicznościach.

Dzięki temu wiemy, że możemy na siebie liczyć w trudnych sytuacjach, a Państwo możecie być pewni, że otrzymają tłumaczenie wysokiej jakości, wykonane przez ludzi z kilkuletnim doświadczeniem i praktyką w zawodzie.

Podejmowaliśmy się już wielu podobnych zleceń, a o pozytywnym wyniku naszej pracy świadczą referencje od zadowolonych klientów.

Nie musicie Państwo również martwić się o sprzęt do tłumaczenia i nagłośnienie – my się tym zajmiemy.

Pracując od kilku lat w branży tłumaczeniowej, mamy kontakt z wiodącymi firmami dostarczającymi kabiny, słuchawki i zapewniającymi obsługę techniczną sprzętu nagłaśniającego. Wielokrotnie już widzieliśmy tych dźwiękowców podczas pracy i wiemy, że dzięki nim nagłośnienie będzie działało bez zarzutu przez cały czas trwania imprezy, a Państwo - jako organizatorzy – będziecie mogli zająć się swoimi obowiązkami.

Zadbaj o swoją markę powierz tłumaczenia konferencyjne profesjonalistom!